Mūsu jaunumi

Apciemojot mūsu mājas lapu, atceraties ik pa laikam iemest aci arī šajā sadaļā. Te publicēsim aktuālākos jaunumus no viedo tehnoloģiju sfēras, ko esam uzsākuši piedāvāt saviem klientiem.

Portatīvo datoru uzlādes skapji ar stilu

Pasniedzējiem šajā mācību gadā daudz enerģijas vajadzēs ne tikai ieviešot izmaiņas izglītības jomā, bet arī mācību stundās izmantotajiem portatīvajiem datoriem.

Ja pirmajā daļā mēs palīdzēt nevarēsim, tad padarīt mācību procesu raitāku, ērtāku un efektīvāku, ir mūsu spēkos. Mēs izglītības iestādēm piedāvājam dažāda izmēra un krāsu datoru uzglabāšanas un uzlādes skapjus. Izglītības iestādēs datori ir uz palikšanu, bet līdz ar to skaita palielināšanos nepieciešams rast risinājumu ērtai iekārtu glabāšana un lādēšanai.

Mūsuprāt tikpat svarīgi kā pareizi izvēlēties datoru uzlādes skapi, pēc ietilpības (8- 36 vietas), uzlādes veida (ar 45W USB-C lādētājiem vai USB uzlādes sistēmu, vai 220V rozetēm) ir izvēlēties atbilstošu krāsu. 

Mēs piedāvājam ne tikai plašu krāsu gammu, bet arī dažādu krāsu savienojumu skapīšus. Cena no jūsu izvēlētās krāsas vai kombinācijas nemainīsies, bet jūsu klases telpas kļūs krāsainākas! Salīdzinājumos izsakoties – datoru uzlādes skapītis ir kā spilgts klases telpaugs, kuram Andris no 7.klases nevarēs aiz gara laika apcirpt lapas…

Ienāc mūsu produktu katalogā un izvēlies: https://veikals.sensuslab.lv/veikals/category/datoru-uzlades-skapji

Jaudīgais pasniedzēja asistents - Samsung interaktīvais displejs

Samsung zīmols, šķiet, īpašus komentārus neprasa un pierādījumi tā produktu veiktspējai parasti nav nepieciešami. Īpaši, kad runa ir par inovatīvākajām, lietotājam draudzīgākajām interaktīvajām tehnoloģijām, kas būtiski atvieglo saziņu. SensusLab izglītības iestādēm piedāvā jaunu, superjaudīgu palīgu mācību procesam – Samsung interaktīvo displeju ar Android operētājsistēmu.


Tā daudzpusīgo funkciju pilnai uzskatei varētu veltīt veselu lekciju kursu, bet te uzskaitīsim spilgtākās šī displeja priekšrocības. Gluži kā viedtālrunim, jūs varat izmantot gan tajā iebūvētas programmas un rīkus, gan uzinstalēt savas, mācību specialitātei pielāgotas aplikācijas, bet vislabāk pieslēgt tam savu darba datoru ērtai mācību materiālu demonstrēšanai.


Tas būs neaizstājams palīgs, lai skolēni un studenti efektīvāk uztvertu mācību vielu, ar dažiem klikšķiem bezvadu risinājumā iespējams straumēt mācību saturu no datora, mobilās ierīces vai koplietot uz displeja redzamo saturu. Lietošanas ērtībai displejs nodrošina būtisku funkcionalitāti – tā operētājsistēma un lietotnes ir pieejamas latviešu valodā.

Unikāls risinājums – saturu iespējams attēlot vienlaicīgi no diviem dažādiem avotiem, tos apvienojot uz ekrāna (picture-in-picture funkcija). Displejs “sadarbojas” ar populārākajām operētājsistēmām, tai skaitā Chrome OS (ChromeBook datori).

Plašāka informācija par šī patiesi noderīgā mācību rīka priekšrocībām un tehniskajiem parametriem pieejama SensusLab produktu katalogā: Interaktīvais displejs 75″ Samsung WAC – (sensuslab.lv)

Owl Labs piedāvā Owl Bar — pirmo videokonferenču ierīci, kas savienojas ar 360 grādu kameru un audio ierīci

Wideokonferenču ierīce telpas priekšā, kas savienojas ar 360 grādu kameru un audio ierīci Owl Labs, pirmais uzņēmums, kas izveidoja ar mākslīgo intelektu darbinātus 360 grādu video konferenču risinājumus, ir paziņojis par Owl Bar™ ierīces, telpas priekšējās kameras, mikrofona un skaļruņa izlaišanu. Tas savienojas ar Meeting Owl® ierīci un Whiteboard Owl™ kameru, lai padarītu hibrīda sapulces vēl efektīvākas.

Owl Bar ir pirmā un vienīgā telpas priekšējā kamera tirgū, kas darbojas bezvadu režīmā ar 360 grādu kameru telpas centrā, lai nodrošinātu telpisku videokonferenču pieredzi. Owl Labs ekosistēma izmanto savu patentēto ar mākslīgo intelektu darbinātu programmatūru, lai automātiski pārslēgtos starp kamerām un tvertu vislabāko skatu uz telpā esošajiem apmeklētājiem, nodrošinot dabiskākas sarunas starp klātienes un attālinātiem dalībniekiem.

Owl Bar darbojas kā atsevišķa ierīce vai tiek integrēta ar citiem godalgotiem Owl Labs produktiem, izmantojot patentētu vairāku kameru programmatūru, lai izveidotu pielāgotu ekosistēmu, kas precīzi ierāmē telpā esošo dalībnieku sejas ekrānā, kad viņi pagriež galvas un uzlabo acu skatienu. Ierīces darbina Owl Intelligence System™ (OIS) programmatūra, kas izmanto AI, lai gudri automātiski fokusētos uz telpā esošajiem apmeklētājiem, kad viņi runā un pārvietojas. Owl Labs risinājumi nevainojami darbojas kopā un papildina viens otru, lai parādītu vislabāko skatu no visām pulcēšanās vietām, sākot no mazām sapulču telpām līdz lielām sanāksmju telpām.

Owl Bar var savienot ar citām Owl Labs ierīcēm vai tā darbojas atsevišķi, un ir saderīga ar visām lielākajām videokonferenču platformām. Owl Bar cena ir EUR 2299 vai komplekta cena ar Meeting Owl 3 EUR 3399. Sazinieties ar mums papildu informācijai, iespējama arī iekārtu demonstrācija.

Informācija par iekārtu produktu katalogā: Videokonferenču iekārta Owl Bar – Viss vienā sistēmas – Audio vizuālie risinājumi un prezentācijas tehnika (sensuslab.lv)