Mūsu īstenotie projekti un realizētie risinājumi

SensusLab pastāvēšanas laikā esam apkalpojuši ap pusotru tūkstoti klientu - visus mūsu īstenotos projektus vienuviet neatrādīt. Tomēr, lai dotu jums ieskatu par mūsu darbības plašumu, te piedāvājam iepazīties ar apjomīgākajiem, izaicinošākajiem, inovatīvākajiem un vienkārši skaistākajiem mūsu darbiem.

Risinājumā izmantots 86” skārienjutīgs displejs uz pārvietojama statīva ar elektriski maināmu augstumu, grozāma (PTZ) kamera, griestos iebūvēts mikrofons un skaļruņi, bezvadu pieslēguma sistēma un uz galda novietota vadības konsole.
Ieviests videokonferenču aprīkojums kvalitatīvai saziņai – sapulču telpā ir uzstādīts profesionāls displejs, grozāma (PTZ) kamera, griestos iekārts mikrofons un skaļruņi.
Projekcijas risinājums kultūras namā – telpas izmēram atbilstošs elektriskais ekrāns (platums 450 cm) ar piemērotu projektoru, lai no paredzētās uzstādīšanas vietas tiktu projicēts ekrāna izmēram atbilstošs attēls.
Risinājumā paredzēta iespēja vienlaicīgi apstrādāt, samiksēt, ierakstīt video un audio no trim dažādiem video un audio signālu avotiem un veikt samiksētā satura tiešraides straumēšanu internetā uz divām interneta vietnēm vienlaicīgi. Katram dalībniekam ir savs mikrofons, kuru aktivizējot tiek nodrošināta automātiska dalībnieka iekadrēšana ar videokonferenču kameru. Apskaņošanu nodrošina griestu skaļruņi un audio signālu apstrādes procesors. Satura attēlošanai telpā ir uzstādīts pārvietojams displejs uz grīdas statīva.
Stikla tāfele ar iebūvētu interaktīvu ekrānu uzstādīta pirmsskolas izglītības iestādē uz pārvietojama statīva ar regulējamu augstumu ērtai un daudzveidīgai lietošanai.
Platām telpām ir piemēroti divi vai vairāki ekrāni, kas nodrošina labu redzamību no jebkuras vietas telpā.
Lielām telpām ir nepieciešami lielāki projekcijas ekrāni un atbilstoši lielākas gaismas jaudas projektori. Attēlā 650 cm plati ekrāni ar 13 000 lumenu jaudīgiem projektoriem.
Aprīkota sapulču telpa ar iekārtām prezentācijām un videokonferencēm – stikla tāfele ar iebūvētu interaktīvo ekrānu prezentācijām un pierakstiem, grozāma (PTZ) kamera videokonferencēm, bezvadu pieslēguma sistēma un uz galda novietota vadības konsole ērtai un kvalitatīvai saziņai.
Displejs informācijas attēlošanai veikalā ar automātiskiem ieslēgšanās/izslēgšanās laika iestatījumiem. Satura vadības programma ērtai satura sagatavošanai un atspēlēšanai no displejā iebūvēta atskaņotāja.
Projektora un ekrāna instalācija muzeja konferenču zālē semināriem, konferencēm, sapulcēm un izklaides pasākumiem.
Lai uzlabotu prezentācijas redzamību visiem dalībniekiem, iespējams uzstādīt saturu dublējošos displejus. Pie sienas ir uzstādīta interaktīvā stikla tāfele ar iebūvētu displeju, savukārt pie griestiem ir uzstādīti divi displeji, kas dublē saturu, lai nodrošinātu redzamību arī auditorijas beigās sēdošajiem.
Displeju var uzstādīt arī ar izvelkamu un pagriežamu stiprinājumu, pavēršot to pret skatītāju un nodrošinot labāku satura redzamību.
Skolas gaitenī uzstādīti informatīvie displeji, kas rāda stundu sarakstu un citas skolas aktualitātes. Displeji ieslēdzas un izslēdzas iepriekš noteiktā laikā un automātiski atspēlē sagatavoto saturu.
Uzņēmuma sapulču telpa aprīkota ar prezentāciju un videokonferenču risinājumu – skārienjutīgs displejs uz statīva, kamera ar automātisku dalībnieku kadrēšanu un uz galda novietota vadības konsole produktīvam un daudzpusīgam darbam.
Stikla tāfele uzstādīta mācību klasē, komplektā iekļauts viss nepieciešamais darbam – magnēti informācijas nofiksēšanai tāfeles sānu malās, uzpildāmi krāsas marķieri un baltā krāsa plūstošai rakstīšanai ar piesātinātu krāsu, sūklis un drāna virsmas notīrīšanai.
Mācību klasē uzstādīta stikla tāfele ar iebūvētu interaktīvo displeju. Parasti sānu mala ir vienu metru plata, bet var izvēlēties arī divus metrus platu sānu malu. Liekot vairākas malas kopā, var izveidot neierobežoti platu virsmu pierakstiem un informācijai.
Mācību iestādē uzstādīta stikla tāfele ar iebūvētu interaktīvo displeju – apvieno tradicionālo iespēju rakstīt ar krītu un marķieri uz stikla virsmas, tostarp arī uz attēla, un moderno – rādīt datora saturu un veikt piezīmes uz interaktīvā displeja.
Uzņēmumam aprīkota sapulču telpa ar diviem displejiem efektīvākam darbam un labākam satura atspoguļojumam, piemēram, uz viena displeja var tikt rādīti videokonferences dalībnieki, otra – prezentācijas saturs.
Pārvietojama sistēma daudzveidīgam pielietojumam – viss vienā risinājums videokonferencēm un prezentācijām – displejs uz statīva, videokonferenču kamera ar mikrofoniem un skaļruņiem, kas automātiski kadrē klātesošos un bezvadu pieslēgums ērtam un elastīgam darbam.
Jaudīga 20 000 lumenu lāzertehnoloģijas projektora piegāde teātrim, spilgtam un lielam attēlam, nodrošinot māksliniecisku daudzveidību un uzlabojot izpausmes iespējas.
Jaudīga “viss vienā” iekārta kvalitatīvai un produktīvai saziņai – interaktīvais displejs, videokonferenču iekārta, bezvadu konferenču sistēma – tas viss uz pārvietojama statīva ar regulējamu augstumu.
Projektors ar ekrānu skolas aktu zālē spilgtām un uztveramām prezentācijām, mācību un izklaides pasākumiem.
Lielākām sapulču telpām, kuras mēdz pulcēt lielu cilvēku skaitu vajadzīgs arī ielāks displejs, lai uz tā demonstrētais saturs ir labi saskatāms no attāluma. Šim mērķim nederēs 98” interaktīvais ekrāns ar attēla izmēru 217x122cm.