Tehnoloģijas, kas padara uzņēmumu komunikāciju efektīvāku​

Mūsdienās audiovizuālie risinājumi ir svarīgs komunikāciju instruments, kas ļauj uzņēmumiem un iestādēm uzlabot darba procesus un produktivitāti. SensusLab pakalpojumu klāsts ietver pilnu risinājumu spektru – konsultācijas, piemērota risinājuma izstrādāšanu, tehnoloģiju uzstādīšanu, apmācības un tehnisko atbalstu.

Konsultācijas

Katrs uzņēmums vai iestāde ir īpaša un to vajadzības - atšķirīgas. Lai atrastu jums piemērotāko tehnoloģisko risinājumu, mēs sadarbību vienmēr sākam ar sarunu un jūsu vajadzību izpēti. Balstoties uz to, SensusLab tālāk iepazīstina ar tehnisko risinājumu iespējām, apvienojot vēlamo ar jums optimāli piemēroto.

Projekta izstrāde

Viedo tehnoloģiju lielā priekšrocība ir to pielāgojamība ne tikai klienta vajadzībām, bet arī videi, kurā tiks izmantotas. Uzsākot projekta realizāciju, SensusLab speciālisti izpētīs jūsu telpas, noskaidros iespējas un vajadzības, sagatavos nepieciešamos dokumentus un izstrādās projektu, ņemot vērā telpas specifiku un cilvēku vajadzības, kurām tās kalpos.

Uzstādīšana un ieviešana

Piegādājam un uzstādām iekārtas, kā arī ieviešam un optimizējam sistēmas to maksimālai veiktspējai. SensusLab speciālisti pirms projekta uzsākšanas izpētīs aprīkojamo telpu un noteiks, kā labāk apslēpt iekārtu kabeļus tā, lai pēc uzstādīšanas netiktu bojāts telpas izskats, vēlams bez remonta nepieciešamības.

Apmācības un atbalsts

Viedās tehnoloģijas piedāvā plašas iespējas un inovācijas tās nepārtraukti uzlabo. Tāpēc mūsu speciālisti apmācīs jūs un atbalstīs jauno iekārtu lietošanā, lai uzņēmuma vai iestādes darbinieki tās spētu izmantot maksimāli efektīvi.