Par uzņēmumu

SensusLab darbība aizsākās tālajā 2009. gadā ar mērķi klientiem piedāvāt kvalitatīvus, mūsdienīgus un modernus audio vizuālos risinājumus un tehnoloģijas, kas nodrošinātu klientiem efektīvas komunikācijas iespējas. Pastāvīgi sekojot līdzi strauji mainīgajai tehnoloģiju pasaulei, mēs meklējam un atrodam klientam pielāgotus un mūsdienīgus risinājumus.

Pirms iesaka klientam risinājumu, SensusLab to pārbauda darbībā, testē iekārtas, pārliecinoties par to iespējām un atbilstību klientu vajadzībām. Mums ir svarīgi, lai risinājumi būtu praktiski, funkcionāli, pārdomāti un lietotājam ērti. Ieklausoties klienta vajadzībās, mēs rodam risinājumu, lai ar tehnoloģiju palīdzību uzlabotu tā ikdienu. Sazinieties ar mums - priecāsimies par sarunu, lai saprastu, kā mēs varam uzlabot tieši jūsu uzņēmuma darba efektivitāti!

SensusLab skaitļos

0

Apkalpoti klienti, kuri lieto jaunākās saziņas tehnoloģijas

0

Uzstādītas viedo tehnoloģiju iekārtas un risinājumi

0

Aprīkotas mācību klases, auditorijas un sapulču telpas

Mūsu komanda

Matīss Baltvilks
Uzņēmuma vadītājs
+371 29247432
matiss@sensuslab.lv
Jānis Kovals
Pārdošanas projektu vadītājs
+371 29112464
janis@sensuslab.lv
Haralds Markūns
Tehnoloģiju risinājumu projektu vadītājs
+371 27720690
haralds@sensuslab.lv
Lauris Bimbers
Servisa speciālists
+371 26362329
lauris@sensuslab.lv
Rolands Vidiņš
Servisa speciālists
+371 29153257
rolands@sensuslab.lv
Dace Bleidere
Grāmatvede
+371 67461400
dace@sensuslab.lv

Vīzija

Vadošais komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Baltijas valstīs, kas ir pirmā sadarbības izvēle klientiem un partneriem.

Misija

Ar tehnoloģiju palīdzību uzlabot cilvēku savstarpējo saziņu.

Vērtības

Mūsu darba vērtību pamatā ir kompetence, attīstība, uzticamība un sadarbība.

Klientu atsauksmes

"Vairākkārtēja sadarbība ar SensusLab. Sniedza ieteikumus par piemērotākajām iekārtām: displejiem, projektoriem, tai skaitā lieljaudas. Vienmēr saņemam atbildes jautājumos par tehnikas ekspluatāciju. Ātrs un profesionāls darbs."
Uldis Grass
Skaņu un video nodaļas vadītājs
VSIA "Dailes teātris"
"Sadarbības rezultātā esam iepirkuši vairākas stikla tāfeles ar interaktīvo displeju MVĢ mācību klasēm. SensusLab saprotami konsultēja un apmācīja pedagogus kā efektīvi lietot iekārtas. Mācību process noteikti ir uzlabojies pateicoties šīm iekārtām."
Jānis Lagzdkalns
Direktors
Mārupes Valsts ģimnāzija
"Liels prieks, ka darbinieki uzklausīja un iedziļinājās mūsu vajadzībās. SensusLab piegādāja un uzstādīja uz Preiļiem mūsu sēžu zālei kvalitatīvu un saprotamu risinājumu videokonferencēm."
Aldis Buks
Informācijas Tehnoloģiju daļas vadītājs
Preiļu novada pašvaldība
"SensusLab darbinieki profesionāli nokonsultēja, piedāvājot labāko risinājumu Rēzeknes novada izglītības iestādēm. Vislabākās atsauksmes par iekārtu uzstādīšanas procesu un apmācību iekārtu lietošanā. Stikla tāfeles ar iebūvētu interaktīvo displeju tiek aktīvi lietotas 7 skolās."
Guntars Skudra
Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs
Rēzeknes novada pašvaldība
"SensusLab komanda ieteica jaunāko tehnoloģiju risinājumus. Laba pakalpojumu kvalitāte, ātrs un atsaucīgs serviss un zinoši pārdevēji."
Mārtiņš Egle
Administratīvās pārvaldes Informācijas tehnoloģiju vadītājs
Ķekavas novada pašvaldība
"Iepriecināja tas, ka SensusLab orientējas dažādos risinājumos un spēj konsultēt, ieteikt labākos risinājumus konkrētām vajadzībām."
Igors Kabišs
Grupas Informācijas Tehnoloģiju vadītājs
Amber Beverage Group
"Vēlējāmies iegādāties skolai modernākās iekārtas un tādas mums piedāvāja SensusLab. Novērtējam, ka stikla tāfelēm ar iebūvētu interaktīvo displeju komplektā nāca papildus aprīkojums un mums neradās papildus izmaksas. Patīkami pārsteidza apmācības, kurās apguvām ne tikai iekārtu lietošanas pamatus, bet arī ar reāliem piemēriem iemācījāmies veidot digitālo saturu mācību stundām."
Santa Simsone
Saimniecības vadītāja
Nīcas vidusskola