Risinājumi

Viedo tehnoloģiju lielākā priekšrocība, iespējams, ir to iespēju bezgalība. Saziņa cilvēku starpā arvien vairāk digitalizējas, kļūst interaktīvāka un nojauc attālumu robežas. Tomēr, lai kā mainītos tehniskās iespējas, centrā joprojām paliek cilvēks un viņa vajadzības. Tām pielāgotus risinājumus atrast un ieviest ir mūsu misija.

Interaktīvie displeji un stikla tāfeles

Sen pagājušie tie laiki, kad tāfele bija tikai virsma, uz kuras pasniedzējam izpausties ar krāsainiem krītiņiem. Beigām tuvojas arī projektoru un interaktīvo tāfeļu laiks ar regulāro kalibrēšanu un spuldžu maiņu. Visas šīs tehnoloģijas aizvieto interaktīvie displeji. Izglītības iestādes izvēlas apvienot analogo un digitālo lietošanu novērtējot stikla tāfeles ar iebūvētu interaktīvo displeju. Uz tām iespējams rakstīt, izmantojot gan tradicionālos krāsas marķierus vai skolas krītu, gan ar pieskārienu. Auditorijās vai uzņēmumu konferenču zālēs biežāk uzstāda interaktīvos displejus, kas dod iespēju mijiedarboties ar attēloto saturu digitāli. To var anotēt, akcentēt svarīgāko, saglabāt veiktās izmaiņas vai ar saturu dalīties. Lielveikalos, muzejos un informācijas centros tie sniedz papildus iespējas satura atspoguļošanai personalizējot katram lietotājam svarīgo informāciju.

Informatīvie ekrāni (displeji)

Šiem ekrāniem var piedēvēt daudz ko, tikai ne pieticību – galvenā un vērtīgākā priekšrocība ir spēja tos pielāgot individuālajām vajadzībām. Saturu uz displejiem ar paaugstinātu spilgtumu varēs labi saskatīt tiešos saules staros. Ir modeļi, kas, nežēlojoties arodbiedrībai, strādās 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā. Ja vieta vai saturs neļauj uzstādīt displeju horizontāli, tad risinājums ir vertikāli uzstādāmie. Katram nestandarta risinājumam atradīsies displejs, kas apmierinās vajadzību - darboties iekšā vai ārā, ar interaktīvām funkcijām vai bez, ar nestandarta malu attiecību vai caurspīdīgi, lieli izmēros vai milzīgas video sienas, kas veidotas no daudziem ekrāniem. Un vēl tie ļaus saturu izvietot nepieceļoties no krēsla, jo nodrošināta attālināta satura pārvaldība. Tieši tāpēc ekrānus it īpaši iecienījuši tirdzniecības centri, veikali, muzeji, viesnīcas un restorāni. Tos iespējams uzstādīt transporta pieturvietās, videonovērošanas un kontroles telpās, sapulču un konferenču telpās … Īsumā - jebkur.

spilgts āra displejs

Videokonferenču risinājumi

Videokonference – tas ir ērtākais veids, kā izdzēst jebkuru attālumu. Dažāda izmēra sapulces pieprasa pielāgošanos – jo vairāk dalībnieku, jo vairāk darba tehnoloģijām. Jautāsiet – kāpēc? Ir būtiski, lai sapulces laikā var skaidri saprast visu dalībnieku sacīto, redzēt un nolasīt dalībnieku emocijas un ķermeņa valodu. Mākslīgais intelekts šobrīd piedāvā arī dalībnieku automātisko kadrēšanu, balss sekošanu un 360° panorāmu. Svarīga videokonferenču iekārtu sastāvdaļa te ir bezvadu risinājumi, kas ļauj atbrīvoties no kabeļu savienojumiem, kas nereti izraisa nevajadzīgu stresu un apjukumu.

Ieraksta un tiešraides risinājumi

Saziņa arvien vairāk digitalizējas un kļūst virtuāla. Ieraksta un tiešraides iespējas mūsdienās padara ikvienu pasākumu pieejamu jebkur pasaulē. Vai tās būtu videokonferences, tālmācības, semināri vai tiešsaistes pasākumi – mūsu risinājumi padarīs to darbību kvalitatīvu. Galvenā šī risinājumu priekšrocība ir iekārtu automātiska darbība, kurai nav nepieciešama papildus programmatūra un licenču iegāde. Iekārtas nodrošina video un audio ierakstu, miksēšanu un tiešraidi internetā vienlaicīgi. Pieejama arī automātiska kameru kontrole, subtitru pievienošana vairākās valodās un miksētā satura nodrošināšana videokonferencē.

Projektori un projekcijas ekrāni

Lai cik lieli būtu mūsdienās pieejamie informatīvie ekrāni, tie joprojām nespēj konkurēt ar projektoriem attēlotās bildes izmēru ziņā. Projektori un projekcijas ekrāni noderēs visur, kur nepieciešami lielaformāta kustīgā bilde. Tie ir neaizstājami arī instalācijās, kur projekcija tiek veikta uz neregulāras vai izliektas virsmas. Mūsu piedāvātie jaunās paaudzes lāzera projektori gan no lietošanas ērtību, gan uzturēšanas izmaksu viedokļa ir daudzkārt pārāki par iepriekšējās paaudzes spuldzes projektoriem. Ir pieejami arī projekcijas ekrāni ar griestos iebūvējamu korpusu vai ekrānu rāmī.

Un tas vēl nav viss...

Lai arī augstāk minēto risinājumu iespējas ir ārkārtīgi plašas, SensusLab piedāvātais te nav izsmelts. Papildus tiem, mēs piedāvājam arī datorus, videonovērošanas un apskaņošanas iekārtas, dokumentu kameras, grafiskās planšetes, drukas tehniku, datoru uzlādes skapjus un citas iekārtas. Sazinies ar mums, pastāsti par savu vajadzību, un mēs noteikti kopīgi atradīsim tieši jums piemērotāko risinājumu!