Stikla tāfele ar interaktīvu displeju

Tiem, kas ir dzimuši pirms digitālā laikmeta sākuma viegli būs izprast šī displeja daudzpusību, ja jūs iedomāsieties krustojumu starp skolas tāfeli, televizoru un piezīmju blociņu. Šī interaktīvā sistēma apvieno “ierasto” melno tāfeli un interaktīvo displeju, uz kura var rakstīt ar parasto krītu, krāsas marķieri vai stikla tāfeles marķeriem. Un ja tas vēl nešķiet pietiekoši iespaidīgi – rakstīt iespējams pat uz redzamā attēla!

Virsma apstrādāta ar īpašu pretatspīduma tehnoloģiju,
kas padara to drošu pret skrāpējumiem. Tā ir tīrāma ar mitru drānu vai sūkli, jo ir ūdensizturīga. Kapacitatīvās tehnoloģijas displejs nodrošina stabilu un precīzu darbību. Displejs aprīkots ar “Full bonding” tehnoloģiju bez gaisa atstarpes starp priekšējo stiklu un paneli augstākam kontrastam, plašākam skata leņķim un precīzākam pieskārienam.

Displejā ir i
ebūvēta Android operētājsistēma ar baltās tāfeles funkcionalitāti u.c. programmatūru. To iespējams nokomplektēt ar iebūvētu datoru ar Windows 11 operētājsistēmu. Aprīkots ar jaunāko USB Type-C pieslēgumskaņas, pieskāriena un 4K@60Hz izšķirtspējas attēla pārraidei un lādēšanai pa vienu kabeli.

 Pieejama arī bezvadu dokumentu kamera attēlu un video pārraidei no jebkuras vietas telpā. Bezvadu dokumentu kamerai ir paredzēta vieta glabāšanai un lādēšanai labajā sānu malā. Displeju iespējams nokomplektēt bez sānu malām, vai arī ar vienu sānu malu. Ja uz displeja esošo informāciju nepieciešams papildināt, malas ir magnētiskas un piemērotas informācijas nostiprināšanai ar magnētiem uz tām.

Tāfeles kopējais platums ar abām sānu malām ir 4 metri. Pieejamie interaktīvā displeja izmēri ir no 75″ līdz 98″ pa diagonāli. Spilgts 500 nitu un augstas izšķirtspējas 4K 3840×2160 attēla punktu displejs.
Vairāk par produktu vari uzzināt, ieskatoties mūsu produktu katalogā, spiežot uz saites
 
šeit.