WolfVision dokumentu kameras

WolfVision GmbH Austria ir vadošais dokumentu kameru ražotājs visā pasaulē. Uzņēmums ir zināms kā „Tehnoloģiju līderis” un augstākās kvalitātes dokumentu kameru ražotājs. WolfVision panākumu pamatā ir visa uzņēmuma fokusēšana uz dokumentu kameru ražošanu un lielām investīcijām izpētē un attīstībā (13% no apgrozījuma).
WolfVision ir nozares pionieris un ar dokumentu kameru pilnveidošanu un ražošanu nodarbojas ilgāk kā divas desmitgades. Daudzi no šodienas dokumentu kameru standartiem ir Wolfvision izstrādāti un ieviesti.

WolfVision kvalitātes standartus raksturo:
Mehāniskā kvalitāte. Dokumentu kameras ir ļoti izturīgas un ražotas ilgam mūžam.
Attēla kvalitāte. Izcila attēla kvalitāte pateicoties viskvalitatīvākajām komponentēm un ievērojamām zināšanām. Attēla kvalitāte var būt tik laba, cik to neierobežo sliktākā komponente.

Pieci pamatelementi nodrošina augsto attēla kvalitāti:
1. Augstākās kvalitātes kameras optika
2. Augstākās kvalitātes attēla sensors (CCD)
3. Augstākās kvalitātes elektronika
4. Augstākās kvalitātes programmnodrošinājums (Firmware)
5. Augstākās kvalitātes apgaismojuma sistēma
Vairāk par kvalitātes standartiem.

Wolfvision piedāvā griestos iebūvējamas un galda dokumentu kameras.

Griestos iebūvējamas dokumentu kameras

Priekšrocības:
- neaizņem vietu uz galda
- netraucē skatam starp auditoriju un runātāju
- var aplūkot lielākus objektus no darba virsmas

Jauna tendence konferenču un apspriežu telpu dizainā ir tehnisko iekārtu paslēpšana. Iekārtām ir jābūt pieejamām, bet ne redzamām. Lielisks risinājums ir WolfVision griestos iebūvējamas dokumentu kameras. Tās var būt piestiprinātas pie griestiem, līdzīgi kā projektors, vai iebūvētas piekārtajos griestos.


Progresīvā izvērse
Pamata/ Vidēja līmeņa


Progresīvā izvērse
Augsta līmeņa


Progresīvā izvērse
Visaugstākā līmeņa

 EYE-10 / EYE-12  VZ-C12³  VZ-C32³
 Augstas izšķirtspējas 1-CCD kamera  1-CCD griestu kamera  3-CCD griestu kamera
Abas kameras var iebūvēt piekārtajos griestos, izmantojot Tile Bridge stiprinājumu, vai piestiprināt pie griestiem, izmantojot komplektā iekļauto U veida stiprinājumu. Modelim EYE-12 ir dažādu signāla formātu atbalsts, tai skaitā 16:9 formāts ar 1280x720 attēla punktiem.                                       Griestu kamera ar kvalitatīvu objektu apgaismošanu bez traucējošām ēnām un gaismas atstarošanas. Laukuma izgaismošana vieglai objekta pozicionēšanai. Iekārtai ir jauna optika ar 64-kārtīgu tālummaiņas iespēju (16x optisko + 4x digitālo). Tā nodrošina plašas uzstādīšanas iespējas telpās ar dažādiem griestu augstumiem. Kamera var ļoti tuvu palielināt, kā arī parādīt lielus objektus.                                        Modelim VZ-C32³ ir tās pašas priekšrocības, dizains un pieslēgumi, kas VZ-C12³. Galvenā atšķirība ir iebūvētajā kamerā.

3-CCD SXGA- progresīvās izvērses kamera ar 1200 līniju izšķirtspēju, skanēšanas frekvenci 30 kadri sekundē un 100% dabiskām krāsām.

Izejas signāls un izgaismotais laukums kamerām VZ-C32³ un VZ-C12³ var tikt pārslēgts starp 4:3, 16:9 un 16:10 attēlu formātiem.                                    
Buklets eye12_10   Buklets VZ_C12_C32

Attāluma kalkulators griestu kamerām.


Galda dokumentu kameras

Priekšrocības:
- pārnēsājamas
- ieraksta iespēja ārpus darba virsmas (telpas, dalībnieku, lielāku objektu)
- vieglāk pieejami pieslēgumi

Visas dokumentu kameras raksturo izcila attēla kvalitāte, izturīga konstrukcija un ērta lietošana.


Progresīvā izvērse
Vidēja līmeņa


Progresīvā izvērse
Augsta līmeņa


Progresīvā izvērse
Visaugstākā līmeņa

 
 VZ-8plus4 / VZ-8light4  VZ-9plus3

WolfVision populārās VZ-8 un VZ-9 sērijas dokumentu kameras pēdējos gados ir kļuvušas par standartu daudzās universitātēs, skolās un uzņēmumos.  

Kamera VZ-8light4 ir ar visām iespējām, kas nepieciešamas mūsdienu lietotājam. Modelis VZ-8plus4 ir ar tādu pašu konstrukciju, taču ar plašākām iespējām.                                         

Modelis VZ-9plus³ ir visaugstākās kvalitātes pārnēsājamā dokumentu kamera.

Vienreizējas funkcijas kā lāzera norāde, augstas izšķirtspējas LCD monitors un LAN tīkla iespējas pamato vadošo pozīciju dokumentu kameru nozarē.                                      
WolfVision profesionālās sērijas dokumentu kameras raksturo unikāla apgaismošanas sistēma, kas būtiski uzlabo attēla kvalitāti, it sevišķi strādājot ar 3-dimensionāliem objektiem. Tā nodrošina attēlu bez ēnām, ieliektu virsmu apgaismošanu un ārkārtēju asuma dziļumu.                                      
Buklets VZ_8plus_light4 Buklets  VZ_9plus3  Buklets VZ_P18_P38

Visu Wolfvision dokumentu kameru salīdzinājums
Visu modeļu pārskata buklets WolfVision_productline
Sazinieties ar mums un mēs sniegsim papildus informāciju!

 
Liliju iela 20, Mārupe, LV-2167, t. 67461400, sensus@sensuslab.lv © 2010-2021, projektoru lampas     Powered by: Powered by M2i