Videokonference

Videokonferenču lietošanai ir daudz būtisku priekšrocību, kas ļauj strādāt efektīvāk un sasniegt labākus rezultātus:

Paātrina lēmumu pieņemšanu. Tiek nodrošināta iespēja, neizejot no biroja, sazināties ar kolēģiem, klientiem, piegādātājiem un partneriem, taupot visu iesaistīto personu laiku un paātrinot lēmumu pieņemšanu.

Uzlabo komunikāciju. Videokonferences laikā redz sejas izteiksmi un ķermeņa valodu, kas ir būtiska priekšrocība, salīdzinot ar sarunu pa telefonu. Protams, ar videokonferenci nevar aizstāt personīgu tikšanos, taču noteikti ir daudzi gadījumi, kad tā būs pietiekama saziņai. Videokonferences apspriedes parasti ir veiksmīgākas, ja dalībnieki ir iepriekš tikušies personīgi un sazinās regulāri.

Samazina izmaksas. Tiek ietaupīts laiks, ceļa un viesnīcas izmaksas. Papildus tiek uzlabota darbinieku pašsajūta, drošība un samazināts nogurums, kas ir saistīts ar ceļošanu.

Apkārtējās vides saudzēšana. Novēršot darbinieku vajadzību lietot automašīnu vai ceļot izmantojot lidmašīnu, tiek samazināts oglekļa dioksīda izmešu daudzums atmosfērā un saudzēta apkārtējā vide.

Tehniskās iespējas. Mūsdienās pieejamais interneta pieslēguma ātrums ir pietiekams augstas kvalitātes videokonferenču nodrošināšanai. Papildus video attēla pārraidei ir iespēja pārējiem dalībniekiem parādīt informāciju no datora, piemēram, PowerPoint prezentāciju, ko visi dalībnieki var kopīgi apspriest. Videokonferences sesiju var arī ierakstīt vēlākai noskatīšanai vai izplatīšanai, savukārt klāt neesošiem dalībniekiem ir iespēja pieslēgties attālināti un redzēt un dzirdēt notiekošo.

Izstrādājot videokonferences risinājumu ir jāņem vērā vairāki apstākļi – cik vienlaicīgi lietotāji būs vienā vietā (vai tā būs individuālās lietošanas, vai vairāku cilvēku lietošanas sistēma), starp cik vietām vienlaicīgi jānotiek saziņai, vai būs vajadzīga attēla pārraide no datora, vai būs vajadzīga ieraksta iespēja un citas.

Sazinieties ar mums un mēs izstrādāsim atbilstošu videokonferences risinājumu.  
Saite uz SensusLab SIA interneta veikalu

 
Liliju iela 20, Mārupe, LV-2167, t. 67461400, sensus@sensuslab.lv © 2010-2021, projektoru lampas     Powered by: Powered by M2i