Interaktīvie risinājumi

Veicot pierakstus uz parastas tāfeles, tie netiek saglabāti, vai arī ir jāvelta laiks to pārrakstīšanai. Interaktīvie risinājumi padara sapulces, prezentācijas un mācības saistošākas, interesantākas un uzlabo savstarpējo komunikāciju, jo darba procesā var izmantot datorā sagatavotus materiālus, piemēram, prezentācijas slaidus, kas ļauj sagatavot un pasniegt dalībniekiem daudzpusīgu saturu bez ierobežojumiem. Tā kā viss rakstītais un zīmētais var tikt saglabāts, izdrukāts un pārsūtīts pa e-pastu, dalībnieki var pilnvērtīgi koncentrēties mācību apguvei.


Interaktīvais displejs
Displejs ar skārienjutīgu virsmu, no kuras ar rokas vai rakstāmrīka palīdzību var vadīt datoru, lietot baltās tāfeles režīmu vai veikt anotācijas uz atvērtā materiāla. Kvalitatīvs un ilglaicīgs risinājums, augsta attēla izšķirtspēja, precizitāte un lietošanas ērtums. Piedāvājam stikla tāfeli ar iebūvētu interaktīvo displeju ar iespēju uz stikla virsmas rakstīt ar parasto krītu un šķidro krītu.

Interaktīvā tāfele
Viens no interaktīviem risinājumiem ir interaktīvā tāfele kopā ar projektoru un datoru. Tāfele var būt stacionāri piestiprināta pie sienas, vai pārvietojama uz statīva. Statīvs var būt ar maināmu augstumu, ko regulē ar roku, nodrošinot darba iespējas dažāda auguma cilvēkiem. Arī stacionāro tāfeli pie sienas var uzstādīt ar augstumu regulējošu stiprinājumu.
Mēs iesakām izmantot ultraīsa attāluma platleņķa projektoru, kurš tiek stiprināts tieši virs tāfeles, tādā veidā projektora spuldzes gaisma neapžilbina lietotāju un arī uz tāfeles veidojas mazāka ēna, salīdzinot ar parastu vai platleņķa projektoru.

Interaktīvais uztvērējs
Kā alternatīva interaktīvai tāfelei ir eBeam uztvērējs, kuru var piestiprināt praktiski pie jebkuras virsmas un padarīt to par skārienjūtīgu. Visbiežāk eBeam tiek piestiprināts pie baltās tāfeles (ieteicams ar emaljas pārklājumu ilglaicīgai lietošanai) un aktīvās virsmas izmēri var būt līdz pat 200x150 centimetri. Tāpat kā interaktīvajai tāfelei, arī eBeam sistēmai ir vajadzīgs projektors, ko pieslēdz pie datora un arī šajā gadījumā iesakām izmantot ultraīsa attāluma platleņķa projektoru.

Interaktīvā virsma
Displeju virsmu ir iespējams padarīt par skārienjūtīgu ar speciālas interaktīvas virsmas palīdzību. Tas ir ērts veids, kā iegūt skārienjūtīgu virsmu un no tās vadīt datoru. Īpaši piemērots lietošanai nelielās telpās un izstādēs.

Interaktīvais panelis
Interaktīvais panelis ir monitors ar skārienjūtīgu virsmu, kuru kontrolē ar elektronisko rakstāmrīku vai pirkstu. Komplektā iekļautā programmatūra ļauj veikt tās pašas funkcijas kā interaktīvajai tāfelei, taču šajā gadījumā darbība notiek no pasniedzēja darba vietas. Šī sistēma ir īpaši piemērota lietošanai lielās auditorijās, kur attēls tiek projicēts uz liela ekrāna.

Balsošanas sistēma
Balsošanas sistēma padara mācību procesu saistošāku un ļauj pasniedzējam novērtēt dalībnieku zināšanas. Var tikt uzdoti vairāku atbilžu jautājumi, veikti testi un aptaujas.
Dalībnieki atbild izmantojot bezvadu pultis un sistēma izanalizē un pārbauda sniegtās atbildes, taupot pasniedzēja laiku.

Bezvadu planšete
Uz šīs mazās un vieglās tāfelītes var rakstīt un vadīt datoru ar bezvadu rakstāmrīka palīdzību. Pateicoties bezvadu darbības principam, planšeti ir ērti nēsāt apkārt un iedot citiem dalībniekiem informācijas ievadīšanai. 

Sazinieties ar mums un mēs sniegsim papildus informāciju!

 
Liliju iela 20, Mārupe, LV-2167, t. 67461400, sensus@sensuslab.lv © 2010-2021, projektoru lampas     Powered by: Powered by M2i