Par uzņēmumu

Uzņēmums SensusLab nodarbojas ar audio vizuālo risinājumu izstrādi un ieviešanu, nodrošinot klientiem efektīvas komunikācijas iespējas. 

Mēs jums pastāstīsim par dažādiem aprīkojuma variantiem, ieteiksim un palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko risinājumu, kā arī veiksim visu nepieciešamo iekārtu uzstādīšanu. Savos risinājumos izmantojam tikai pārbaudītas un uzticamu ražotāju iekārtas, mūsu pieredze un zināšanas ļaus īstenot vissarežģītākās jūsu ieceres.

Pastāvīgi sekojam līdzi strauji mainīgajai tehnoloģiju pasaulei un nozares tendencēm, lai spētu piedāvāt modernus un inovatīvus risinājumus.

Jūsu ieguvumi, sadarbojoties ar mums:

- individuāla pieeja. Katrs risinājums tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā esošo situāciju, vajadzības un telpu specifiku;

- atsaucīga apkalpošana. Spējam gan ātri un kvalitatīvi izstrādāt un ieviest risinājumu, gan nodrošināt tā apkalpošanu;

- jaunākās iekārtas. Piedāvājam jaunākās un tehniski attīstītākās iekārtas. Mēs neuzturam ievērojamus iekārtu krājumus, kas nereti beidzas ar novecojušu iepirkumu iztirgošanu.

SensusLab misija - ar tehnoloģiju palīdzību uzlabot cilvēku savstarpējo saziņu.

Liliju iela 20, Mārupe, LV-2167, t. 67461400, sensus@sensuslab.lv © 2010-2021, projektoru lampas     Powered by: Powered by M2i