Paveiktais

SensusLab ir piegādājis un uzstādījis iekārtas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai. Konferenču zālē papildus vizuālās prezentācijas un apskaņošanas tehnikai ir uzstādīta iekārtu vadības sistēma, kas ļauj lietotājam ar vienas pogas nospiešanu ieslēgt uz izslēgt visas iekārtas, kā arī mainīt skaņas pieslēguma avotus un to skaļuma līmeni. No lekciju pults ir ērti uzrunāt klātesošos un ir iespējams pieslēgt datoru prezentācijām.Attēlu galerija
_______________________________________________________________________________

Autobūves uzņēmumam AMO PLANT AS esam aprīkojuši sapulču un mācību telpas ar projekcijas un apskaņošanas iekārtām. Galdā un sienā ir izveidotas pieslēgumvietas dažādām iekārtām.


_________________________________________________________________________________

SensusLab
ir aprīkojis Duntes biroju sapulču telpu ar interaktīvu ekrānu un apskaņošanas iekārtām. Skārienjutīgas virsmas funkcionalitāti nodrošina platleņķa projektors, kurš ir piestiprināts nelielā attālumā no sienas.


_________________________________________________________________________________

Rīgas 72. vidusskolai esam uzstādījuši projektoru, ekrānu un apskaņošanas iekārtas. Papildus sienā ir izveidota datora un video signāla pieslēgumvieta.


_________________________________________________________________________________

Uzņēmums  ir veicis projektora un apskaņošanas sistēmas piegādi un uzstādīšanu apspriežu telpai. Projektors ir ar bezvadu datu pieslēguma iespēju, nodrošinot prezentācijas bez kabeļu pieslēguma no datora.


_________________________________________________________________________________

Esam aprīkojuši Froks SIA biroja telpas ar apskaņošanas un vizuālās prezentācijas iekārtām. Apspriežu telpā ir uzstādīts projektors ar bezvadu datu pieslēgumu, kas nodrošina datora pieslēgšanu pie projektora, neizmantojot kabeļus. Biroja telpās ir īstenots vairāku zonu audio risinājums, kas katrā no telpām lietotājam nodrošina skaņas avota izvēli un skaļuma līmeņa regulēšanu.


                                                                                                                                                                   

Esam piedalījušies risinājuma izstrādē un ieviešanā projektā, kā ietvaros tika realizēta 5 metrus plata, skārienjutīga attēla projekcija uz grīdas Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā. Pasūtītājs Eyemedia SIA.


                                                                                                                                                                  

Klubā Jameson esam uzstādījuši projektorus un ekrānus, sporta un citu pārraižu baudīšanai uz lielā ekrāna.

Pulka iela 3/3, Rīga, LV-1007, t. 67461400, sensus@sensuslab.lv © 2010-2013, projektoru lampas     Powered by: Powered by M2i